JAK SKŁADAĆ ZAPYTANIA

Wszystkie produkty w naszym serwisie podzielone są na kategorie. Każda z nich ma także swoje podkategorie, co ułatwia odnalezienie interesującego Cię produktu. Aby poruszać się po działach serwisu, skorzystaj z menu kategorii produktów. Po wejściu w wybraną kategorię, pojawią się urządzenia wraz z miniaturowym podglądem. Produkty możesz również odnaleźć za pomocą wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w jej pole nazwę a zostanie wyświetlona lista pasujących pozycji. Klikając na przycisk Czytaj dalej uzyskasz dostęp do szerszego opisu urządzenia.
Interesujące Cię produkty umieść w zapytaniu. Możesz to zrobić klikając w napis DODAJ DO FORMULARZA ZAPYTAŃ, znajdujący się przy każdym produkcie.
Ilość kupowanych produktów zmienia się w podglądzie zapytania wpisując odpowiednią liczbę i klikając na zaokrągloną strzałkę uaktualniającą ilość i cenę zamawianych artykułów.
Aby kontynuować zakupy i sfinalizować zapytanie, podaj nam swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz ADRES MAILOWY (opcjonalnie w wiadomości poprosimy o podanie Twojego numeru telefonu celem łatwiejszego kontaktu). Nie wymagamy rejestracji w Naszym serwisie.
By wysłać zapytanie ofertowe kliknij w WYŚLIJ.

W razie problemów skontaktuj się z naszymi Doradcami pod numerami 698 426 389 lub 784 043 553.

 

Sklep internetowy www.aktywnemaluchy.pl prowadzony jest przez MAPERIS Sp. z o.o. wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie pod numerem

KRS: 0000675987

NIP: 7743234408

REGON: 367169401

adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń:

ul. Królewiecka 25 lok 20, 09-402 Płock

adres poczty elektronicznej (e-mail): maperis@maperis.pl

tel. 698 426 389